Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Mundurowi z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim wspólnie ze strażakami i ratownikiem medycznym spotkali się z dziećmi w Rogowie. Celem spotkania było propagowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych.

W Gminnym Domu Kultury w Rogowie policjanci, strażacy i ratownik medyczny spotkali się z dziećmi. Mundurowi przeprowadzili prelekcję, w trakcie której omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

 

 

W szczególność zwrócili uwagę w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drodze, podkreślili jak ważne jest używanie odblasków. Wskazywali, gdzie wybrać bezpieczne miejsce do zjeżdżania na sankach oraz jak zachować się w przypadku załamania lodu. Policjanci zwrócili również uwagę na właściwy sposób przewożenia dzieci w pojazdach. Ratownik medyczny przedstawił najmłodszym podstawowe zasady udzielania pierwsze pomocy przedmedycznej, a strażacy omówili zagadnienia dotyczące zagrożeń przeciwpożarowych. Na koniec spotkania dzieciom zaprezentowano Polfinka, którego najmłodsi przyjęli z wielką radością.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA