Imieniny: Diny, Bogny

INFO

Uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wzięli udział w spotkaniu branżowym, które poprowadziły: Wioleta Safian oraz Kinga Nowakowska - menadżerki Ośrodka Rehabilitacyjno - Wypoczynkowego "Gród Piasta" koło Chomiąży Szlacheckiej.


Menadżerki Ośrodka Rehabilitacyjno - Wypoczynkowego "Gród Piasta" przedstawiły pełną ofertę świadczonych usług przez ośrodek oraz zakresy obowiązków pracowników z branży gastronomiczno - hotelarskiej.

fot. nadesłane

Spotkanie skierowane było przede wszystkim do osób, które po ukończeniu  szkoły będą potencjalnymi kandydatami do pracy. Przyszli absolwenci zostali poinformowani o wymaganiach stawianymi przed nimi podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz formami wynagrodzeń za pracę.

Organizatorem spotkania był Karol Lizak - nauczyciel przedmiotów zawodowych (hotelarskich).

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA