Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

W wypadku drogowym do jakiego doszło 10 marca około godziny 05:20 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko w gminie Gniezno ciężkich obrażeń doznał  33-letni mieszkaniec gminy Rogowo. Policja szuka świadków zdarzenia.

fot. KPP w Gnieźnie


 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący nieznanym pojazdem ciężarowym jadąc od strony Gniezna w kierunku kierunku Bydgoszczy na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania na podwójnych liniach ciągłych samochód marki Iveco Daily oraz inny pojazd nie upewnił się, że z przeciwnego kierunku nadjeżdża samochód osobowy marki Audi A4 kierowany przez 33-letniego mieszkańca gminy Rogowo w wyniku czego kierowca audi zjechał na prawe pobocze drogi, gdzie doszło do zarzucenia pojazdu, który następnie przejechał na lewą stronę drogi, gdzie bokiem uderzył Iveco Daily. Kierowca audi z ciężkimi obrażeniami ciała został przez pogotowie ratunkowe przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Niestety kierowca nieznanego samochodu ciężarowego zbiegł z miejsca wypadku. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia lub osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych identyfikacyjnych pojazdu ciężarowego.

fot. KPP w Gnieźnie

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku, proszone są o skontaktowanie się z sierż. sztab. Arturem Wieczorkowskim z Wydziału Kryminalnego przy ul. Jana Pawła II w Gnieźnie lub pod numerem telefonu: 61 426-02-76 w godz. 7.30 – 15:30, całodobowo – 61 426-02-11.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA