Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Dagmara Kraśniewska i Hanna Juchniewicz w parku miejskim w Żninie znalazły telefon komórkowy. Bez chwili wahania zaniosły go pobliskiej komendy, a policjanci odnaleźli jego właścicielkę. Za tę postawę podziękował podinsp. Artur Krajewski.

 

fot. KPP w Żninie

Na początku marca br. do Komendy Powiatowej Policji w Żninie przyszły Dagmara Kraśniewska i Hanna Juchniewicz, mieszkanki Żnina, które powiadomiły dyżurnego, że w parki miejskim w Żninie na ulicy Licealnej w trawie znalazły telefon komórkowy. W pobliżu nie było żadnych osób.  Policjanci bardzo szybko ustalili jego właścicielkę, która jeszcze tego samego dnia odebrała swoją własność.Komendant Powiatowy Policji w Żninie podinsp. Artur Krajewski, podziękował paniom za ich wzorową postawę obywatelską. Wręczył pamiątkowe dyplomy oraz Polfinki. Podziękowania złożył również rodzicom, w obecności których odbyło się spotkanie.

Taka postawa zasługuje na szczególną pochwałę i jest wzorem do naśladowania.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA