Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

30 marca 2017 roku Mateusz Nowak uczeń klasy trzeciej Technikum Rolniczego z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie zajął ósme miejsce w finale trzeciego Ogólnopolskiego konkursu „Indeks dla rolnika”.

Ten prestiżowy konkurs, daje najlepszym uczniom szkół rolniczych wstęp na uczelnię wyższą – Wydział Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Zadaniem uczestników III etapu konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat: „Woda składnik niezbędny dla roślin i zwierząt”. Po jej przedstawieniu odpowiadali na pytania Komisji Konkursowej z zakresu tematu prezentacji.Za zajęcie ósmego miejsca Mateusz Nowak otrzymał tytuł laureata, indeks na Wyższą Uczelnię, oraz nagrody rzeczowe. Do konkursu ucznia przygotowywała pani Maria Wiechetek.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA