Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

Wczoraj nad Małym Jeziorem w Żninie miało miejsce uroczyste otwarcie, po 6-letniej przerwie, Motorowodnych Mistrzostw Europy.

fot. Goniec Pałucki

Warto przypomnieć, że do tej pory w Żninie ścigano się 38 razy. W stolicy Pałuk 10 razy odbyły się Mistrzostwa Świata, a 15 razy Mistrzostwa Europy. Po 6-letniej przerwie spełniono marzenie Józefa Bogdana Kowalkiewicza, Honorowego Obywatela Gminy Żnin i największego działacza sportu motorowodnego. Mistrzostwa Motorowodne powróciły do Żnina . Eliminacje Międzynarodowych Mistrzostw Polski w klasach I-125, GT-30 i GT-15 odbywają się w ramach Memoriały Józefa Kowalkiewicza.

Ceremonię otwarcia pry plaży nad Małym Jeziorem uświetnił występ pt. „Kwiat nocy” formacji tanecznej MOVEMENT ze Żnińskiego Domu Kultury.

Prezentacji wszystkich zawodników poprowadził spiker zawodów i mistrz ceremonii Andrzej Radomski. Na scenie zaprezentowali się zawodnicy m.in. z Polski, Włoch, Hiszpanii, Estonii, Ukrainy i Litwy.

Na zakończenie ceremonii otwarcia wystąpił zespół „Słowiany”, który w programie „Must be the Music” otrzymał 4 razy „tak”. A już dzisiaj od godz. 15:00 do godz. 18:40  biegi poszczególnych klas. O godz. 19:00 na plaży przed stanicą WOPR piknik, o godz. 20:00 koncert zespołu Sensitive to Sound z Piechcina, a o 21:00 gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda.

 

 

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA