Żnin

Imieniny: Filipa, Judyty

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Mundurowi z Łabiszyna podczas sprawdzania drożności ulic po piątkowej nawałnicy, zostali poproszeni o pomoc przez jednego z kierowców. Jak się okazało, mężczyzna wiózł do szpitala żonę, która zaczęła rodzić. Policjanci przy użyciu sygnałów zapewnili pilotaż do szpitala w Żninie, dzięki czemu kobieta szybko trafiła w ręce specjalistów.

W sobotę (12.08.17) policjanci z Posterunku Policji w Łabiszynie w godzinach porannych sprawdzali drożność dróg i ulic po nawałnicy, jaka przeszła przez teren powiatu żnińskiego poprzedniego wieczoru. Wówczas do mundurowych zwrócił się o pomoc jeden z kierowców. Poinformował, że wiózł do szpitala w Szubinie rodzącą żonę, jednak musieli zawrócić, gdyż droga była nieprzejezdna. Zatarasowały ją powalone drzewa.

Mieszkaniec Łabiszyna był bardzo przejęty takim przebiegiem sytuacji, dlatego też o pomoc poprosił policjantów. Funkcjonariusze bez wahania podjęli decyzję o pilotażu pojazdu do szpitala w Żninie. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, a następnie o podjętych czynnościach poinformowali dyżurnego, który z kolei powiadomił dyspozytora pogotowia ratunkowego o nadjeżdżającej pacjentce. Mundurowi sprawnie przeprowadzili samochód z rodzącą kobietą do placówki służby zdrowia.

Pomimo, utrudnień panujących na drogach, kobieta na czas trafiła pod opiekę lekarzy.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA