Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipiny, Eustachego

INFO
AUTOPROMOCJA

Nakielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Paterku. Po zderzeniu auta osobowego z motocyklem, 59-letni motocyklista został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

fot. KPP w Nakle nad Notecią

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 241 w miejscowości Paterek wpłynęło na stanowisko kierowania nakielskiej komendy w poniedziałek, 17 lutego br. około 14.20. Na miejscu pracowały wszystkie służby.

fot. KPP w Nakle nad Notecią


Czynności wykonywali zarówno policjanci referatu ruchu drogowego, jak i kryminalni. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierowca hondy jazz prawdopodobnie podczas wyprzedzania innego uczestnika ruchu, zderzył się z jadącym w stronę Nakła motocyklem marki BMW. 21-latek, który prowadził hondę był trzeźwy i nie doznał obrażeń ciała. 59-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Okoliczności wypadku wyjaśniane są w prowadzonym przez policjantów postępowaniu. Pracę mundurowych nadzoruje prokuratura.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA