Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Renaty, Witolda

INFO

Dzisiaj, 10 października, około godziny 17:50 doszło do wypadku samochodowego, w którym udział brały 4 pojazdy. Niestety zginęła jedna osoba.

W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.

Uwaga mieszkańcy Pałuki! Właściciele poszukują puchacza śnieżnego o imieniu Śnieżka, która na co dzień mieszka  w Amatorskiej Hodowli Drobiu Ozdobnego Kurza Hacjenda w Wenecji. Zerwała się z pętli i odleciała.

Żnińskie Towarzystwo Kultury otrzymało tytuł  "Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego". Uroczyste wręczenie statuetki oraz aktu nadania przez Przewodniczącą Rady Powiatu, Starostę Żnińskiego i Wicestarostę miało miejsce podczas uroczystej sesji Rady Powiatu w Żninie pod koniec października.

Rozpoczął się czas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych, kiedy znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. Jest to również okres, w którym powinniśmy zachować szczególną ostrożność, by nie stać się ofiarą przestępców.

Cytat dnia

 

Co? Gdzie? Kiedy?

AUTOPROMOCJA