Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO
AUTOPROMOCJA

Nawet 5 tysięcy złotych rocznie mogą otrzymać utalentowani i pracowici uczniowie kujawsko-pomorskich szkół w ramach trzech marszałkowskich programów stypendialnych. Wsparcie trafi w tym roku do ponad półtora tysiąca młodych mieszkańców regionu. Ostatni tydzień wakacji to dobry czas na przygotowanie niezbędnych dokumentów. Nabór wniosków ruszy 1 września.

W niedzielę na teren naszego kraju wkroczy bardzo rozgrzana i niestabilna masa powietrza. Przyniesie ona wzrost temperatury powietrza w godzinach popołudniowych powyżej 30 stopni Celsjusza. Nad Polskę nadciąga również niebezpieczny pofalowany front atmosferyczny, który może przynieść najsilniejsze burze w tym roku. Gdziekolwiek jesteście, zachowajcie ostrożność.

W całym kraju drastycznie wzrosła liczba zachorowań na COVID 19. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 657 nowych przypadków koronawirusa. O aktualnej sytuacji epidemiologicznej w naszym województwie mówi Rzecznik Prasowy Wojewody Kujawsko - Pomorskiego.

Wśród laureatów 13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant, który mi pomógł” jest policjant z kujawsko-pomorskiego. To mł. asp. Dawid Superczyński z Komendy Powiatowej Policji w Żninie. Jesteśmy dumni! Gratulujemy!

Trwają ostatnie przygotowania do wdrożenia Polskiego Bonu Turystycznego. Już niebawem ze wsparcia będą mogły skorzystać polskie rodziny, a także polska branża turystyczna, która ucierpiała w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią Covid-19.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA