Imieniny: Czesława, Fryderyka

INFO

Żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze ekspresowej S5 w Jaroszewie. Kierująca mercedesem najechała na tył pojazdu marki MAN, w rezultacie czego doznała obrażeń ciała.

fot. KPP w Żninie

Wczoraj, tj. 30 października br. około godz. 9.30 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów na drodze ekspresowej S5 w Jaroszewie. Na miejsce została skierowana żnińska drogówka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 28-letnia kobieta poruszająca się osobowym mercedesem, na prostym odcinku drogi, nie zachowała należytych środków ostrożności i najechała na tył pojazdu robót drogowych marki MAN, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu toruńskiego. W rezultacie tego zdarzenia, mieszkanka gminy Żnin odniosła obrażenia ciała skutkujące rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni i została przewieziona do placówki medycznej.

Kierujący byli trzeźwi i posiadali wymagane przepisami uprawnienia do kierowania. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze wydziału kryminalnego żnińskiej komendy pod nadzorem prokuratury.

KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA