Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dzisiaj (11.07) rano na drodze krajowej nr 5 w Kowalewie. Na skutek zderzenia busa z autem ciężarowym, kierowcy obu aut z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

fot. KPP Nakło nad Notecią


Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kowalewo, na drodze krajowej nr 5, wpłynęło do dyżurnego szubińskiego komisariatu dzisiaj,  krótko przed godziną 07.00 Na miejscu wypadku pracowali policjanci referatu ruchu drogowego oraz szubińscy kryminalni.

Na chwilę obecną wiadomo, że 22-letni mieszkaniec Wągrowca, który kierował renault master z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się ciężarowym dafem. Na skutek zderzenia pojazdów obrażeń doznali kierowcy obu aut. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitali.

Mł. asp. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

fot. KPP Nakło nad Notecią

Ruch na drodze odbywał się wahadło. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z komisariatu w Szubinie.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA