Imieniny: Ludwika, Piotra

INFO

Marcelina i Matylda Brelińskie, Jakub i Wiktor Tański, Piotr Konieczyński oraz Borys Paliwoda stanęli na podium w Otwartych Mistrzostwach Kujaw i Pomorza w szachach szybkich, które odbyły się 22 października w Święci.

Warto zaznaczyć, że w turnieju wystartowało 70 zawodników, w tym sześcioro reprezentantów Baszty MOS Żnin. Siostry Brelińskie w grupie dziewczynek do lat 10 zajęły miejsca: II miejsce- Matylda Brelińska, III miejsce – jej młodsza siostra Marcelina. Wato zaznaczyć, że w grupie chłopców do lat 14 drugie miejsce zajął Jakub Tański, a trzecie miejsce przypadło jego bratu Wiktorowi. W turnieju Open drugie miejsce zajął Piotr Konieczyński, który nie przegrał ani jednej partii, a na szóstym miejscu uplasował się Borys Paliwoda, który okazał się najlepszym juniorem do lat 18.