Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

Na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłce nożnej chłopców rocznika 2008-2009.

fot. archiwum Starostwa Powiatowego w Żninie

Po otwarciu zawodów przez Macieja Drzewieckiego - Powiatowego Organizatora Sportu Szkolnego oraz Marka Orzechowskiego Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie  do  rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie (opiekun Leszek Piekarski), Szkoła Podstawowa w Janowcu Wielkopolskim (opiekun Arkadiusz Utecht), Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie (opiekun Jacek Jordanowski) i Szkoła Podstawowa w Rogowie (opiekun Maciej Michalczak).

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła  Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie przed placówkami w Janowcu Wlkp. (II miejsce), Rogowie (III miejsce), Barcinie (IV miejsce). Mecze sędziował Maciej Drzewiecki. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Podziękowania dla Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie pana Marka Orzechowskiego za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

źródło: Starostwo Powiatowe w Żninie

AUTOPROMOCJA