Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

25 lekkoatletów z Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Barcinie wzięło udział w pierwszych oficjalnych zawodach Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

fot. nadesłane/ Hubert Stręk

Barcińscy zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze i starsze, a każdy zawodnik mógł zostać zgłoszony do jednej konkurencji do wyboru, 60, 200, 600 i 1000 metrów, skok w dal, wzwyż i pchnięcia kulą.Po udziale w każdej z dyscyplin konkursowych, ogłoszono wyniki. Aż 6 medali trafiło do lekkoatletów z Barcina.

Złoty medal w biegu na 200 metrów zdobył Norbert Naborczyk. Srebro w skoku w dal wywalczyła Wiktoria Prussak, a medal brązowy w biegu na 60 metrów należał do Olgi Jankowskiej. Kolejne brązowe medale trafiły do Nicoli Moritz w biegu na 200 metrów, Dawida Marolewskiego w skoku w dal i Antoniego Suleckiego w pchnięciu kulą.

 

 

Duży aplauz otrzymały siostry Wiktoria i Nicola Stasiewskie, które biegły na 600 metrów.

W zawodach ze względu na ferie zimowe nie wystartowali wszyscy nasi zawodnicy. Większość dzieci przynależących do sekcji lekkoatletycznej uprawia lekkoatletykę od 1,5 roku w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Trenerami barcińskich lekkoatletów są dwaj niezwykle pozytywni Panowie: Rafał Moritz i Andrzej Luzak. Trenerzy zapraszają wszystkie dzieci na zajęcia sekcji, które aktualnie odbywają się na HWS we wtorki od 16.00-17.30 oraz czwartki od 15.30 do 17.00.

 

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA